LKW

Kamionová přeprava činí cca 90% veškeré činnosti firmy a je zajišťována jak vlastním vozovým parkem, tak i smluvním. Dlouholeté zkušenosti a získané znalosti nejen v přepravní problematice, ale i kompletní znalost Incoterms, CMR a celní problematiky Vám zajistí kompletní servis včetně poradenství, které je pro stabilní obchodní partnery poskytováno zcela zdarma.

Zdarma zajišťujeme i neutralizaci dokumentů(tisk nových avíz, CMR, dodacích listů aj.) tam, kde mezi prodávajícím a příjemcem stojí obchodní firmy, která si přeje utajení odesilatele či příjemce.

Hlavní činnost je zaměřena na země EU, především pak Německo, Maďarsko,Francii, Benelux, Španělsko a Portugalsko., kde mimo standartních celovozových zásilek máme vyvinut vysoce efektivní systém pro dokládky od 1-23 tun (viz sběrná služba). Mimo EU jsme specialisté na Švýcarsko, kde poskytujeme rovněž kompletní servis, včetně rozvozů do vysokohorských oblastí ve spolupráci se Švýcarskými drahami.

Využívaný vozový park zahrnuje veškerá dostupná vozidla na trhu - návěsy plachtové, skříňové i sklopné, soupravy, mega návěsy i soupravy na 120 cbm, transity, avie, sola, silo cisterny i potravinářské cisterny, prostě vše, čím lze přepravovat, vlastní vozový park je schopen přepravovat náklady o celkové váze až 27 tun, všechna vozidla jsou ultralehká a plně vybavena ADR. V návaznosti na Vaše požadavky vždy doporučujeme nejlepší řešení s ohledem na čas a cenu.